| anonim_4396 a întrebat:

Aproximativ, cat costa un laptop bun Lenovo sau Hp(destul de performant). 1500-2000 de lei?
Nu sunt sigura daca am ales categoria buna, dar va rog ajutati-ma.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine bun si destul de performant.

Ceva cu adevarat performant insemna peste 3000 lei

| frunzarescu a răspuns:

Daca vrei laptop te sfatuiesc sa mergi numai pe Dell. Spre exemplu gasesti aici http://bit.ly/1UdR3kQ la sectiunea "Resigilate". Este un Quad core Intel la 2, 16 foarte bun.

| Clubăreală a răspuns:

Un laptop "destul de performant" ar insemna un procesor Intel i3 sau i5. gasesti oferte bune online de la eMAG pana la altex, dar unele pot sari de 2000 lei. Incearca sa-ti iei si cu windows deja instalat, daca nu ai pe nimeni ca sa-ti instaleze unul. Sper ca te-am ajutat.

| IleanaHappy123 a răspuns (pentru Clubăreală):

Multumesc, poate sa ajunga pana la 2500, am recalculat.

| User9006 a răspuns:

Http://m.cel.ro/......-dvd_rw-l/

Pe acesta il recomand!

| IleanaHappy123 a răspuns:

De fapt pana la 2500