| ArtOverdose a întrebat:

As dori sa fac cumparaturi online de craciun si nu stiu de pe ce siteuri. Mentionez ca as vrea sa cumpar haine, nu scumpe si nu neaparat de firma. Sa fie preturi intre 10-100 de lei.

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Www.bonprix.ro

miniprix.ro
okazii.ro

Sper ca iti sunt de folos!

7 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive:preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Jesse a răspuns:

Www.miniprix.ro
sunt haine frumoasa sh ieftine sh unele sunt de firma;)
su eu cumpar de acolo sunt de calityate buna si e un site serios;)