| BuBBlesykeSs a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o tableta de la eMAG acum de black friday doar ca nu ma prea pricep, as vrea pana in 10 mil, imi recomanda cineva ceva decent?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DataScience a răspuns:

Du-te in mall-uri o ora, daca stai la oras si testezi in showroomuri ce modele vrei, sunt pe mese atarnate. Poti testa aplicatiile, cum se simte touch-ul, daca marimea e potrivita..etc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au la Emag tabletă Samsung 549 lei, intra pe saitul lor si alege ti culoarea, au pe alb si pe negru. Daca vrei Samsung, daca vrei altă marca gasesti la ei, cauta.

| BuBBlesykeSs explică:

Nu mi se pare a fi mare... am si laptop dar nu ma pot cara cu el dupa mine mai bine am o tableta... la munca.

| petruhid33471 a răspuns:

Încearcă asta
http://bit.ly/TebletaEMAG
Mai mult de atât nu cred că ai nevoie, și e și preț bun.