| dydy08 a întrebat:

Asi dori sa aflu cum votez pe stardoll

4 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Intri pe fata care vrei s-o votezi si in colt o sa-ti apara 5 stelute.Acolo alegi 1, 2, 3, 4 sau 5 stelute nota pe care vrei sa i-o dai=aceasta fata va avea sansa sa devina covegirl
Intri pe albumul unei alte fete si in colt o sa-ti apara 5 stelute.Acolo alegi 1, 2, 3, 4 sau 5 stelute nota pe care vrei sa i-o dai=aceasta fata va avea sansa de a castiga premiul pentru cel mai frumos album.
Intri pe scenariul fetei pe care vrei s-o votezi si in colt iti vor aparea 5 stelute.Acolo alegi 1, 2, 3, 4 sau 5 stelute nota pe care vrei sa i-o dai.=aceasa fata va avea sansa de a lua premiul pentru cel mai frumos scenariu.
Dai click pe Play&Eaarn care se afla in bara de unde mai alegi si restul si ai ultimele doua Vote Best Design&Vote Best Quitft. Dai click pe una apoi pe alta si gata.
Si eu joc stardoll add me:GoldieCelery. Te astept, fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg. mie nu-mi apare nici o steluta

| Ema1239 a răspuns:

întîi trebuie sa ti activezi contul si dupa aia cînd mergi la o fata o sa-ti apara stelutele si o sa poti vota! aa ca sati activezi cntu trebuie sa-ti scrii imeilu si mergi la mesaje si til activezi

| Protocala a răspuns:

Pentru ca sa afli cum sa votezi cauta-ma pe mine, pune-ma la prieteni si trimite-mi mesaj pe stardoll. Numele meu pe stardoll este: midi42

(by Protocala) :3