| missdeny a întrebat:

Astazi merg sa-mi cumpar haine pentru nunta.
Si nu sunt decisa decare sa-mi iau idei?

Răspuns Câştigător
| Muhteşem a răspuns:

Uite aici cateva rochii, alege modelul care iti place si poate ai sa gasesti

http://iuly.sunphoto.ro/Rochii_de_seara

2 răspunsuri:
| melonpie a răspuns:

Banuiesc ca esti doar invitata si nu mireasa, deci ar trebui sa eviti albul. Mai ales daca ai niste forme ok si nu ai de ce sa ti le acoperi inceraca sa eviti si negrul. Vara asta se poarta foarte mult culorile deschise cu impreuri florale.Cat despre forma, cred ca o rochie ar fi cea mai buna optiune. Sper ca te-am putut ajuta happy