| bb_7189 a întrebat:

Ati facut vreodata cumparaturi dupa okazii.ro? Imi puteti explica care e faza cu licitatiile daca la un produs scrie ca se vinde la pret fix?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ElenaErika a răspuns:

E normal sa iti atraga privirile cu tot felul de oferte si cand platesti sa platesti dublu sau triplu ca baga tva si tot felul de porcarii. si altceva. exista posibilitatea ca hainele trimise sa fie ori destramate ori rupte ori sa aiba o greseala din croiala. Te sfatuiesc mai bine sa mergi intr'un mall sau in magazine.sunt lucruri frumoase si macar ai siguranta a dai banii pe ceva bun. Iti spun asta pentru ca am trecut prin chestiile astea si dupa ce ca am platit o gramada de bani nu m-am ales aproape cu nimic. Sper sa ti cont de sfatul meu. fundita?batting eyelashes

| vibers9 a răspuns:

Cand un produt este la pret fix se cumpara la pretul afisat."a licita" inseamna in limbajul okazii "a cumpara" big grin tot ce ai de facut e sa apesi pe butonul cumpara (adica sa "licitezi") si sa urmaresti pasii. Funda? big grin