| bennicolae a întrebat:

Ati vazut pe vreundeva cearsafuri cu imprimeu Naruto? Ca m-a innebunit fi-miu sa-i iau si lui si nu stiu de unde!

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Incearca aici http://www.amazon.com/......B00163EP0G
sau simplu iei un cearsaf simplu si mergi la un certru de imprimare si ii poza favorita cu Naruto, poate te ajunge mai ieftin
:P

6 răspunsuri:
| alina88 a răspuns:

La magazinele specializate pentru copiii.la carffour,.

| psiholoaga a răspuns:

Daca nu gasesti nicaieri, scoate o imagine cu personajul sau favorit si mergi la un centru de imprimare. Poate ii faci o perna cu naruto.

| MihaiA a răspuns:

Cred ca ai putea gasi si in Europa sau in Dragonu` Rosu. mai mult k sigur trebuie sa fie big grin

| RamonaMn a răspuns:

laughing Nu nu prea am vazut sad

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, uite eu am gasit la un en gross, la magazin de metraj, am luat la metru si am dus la cusut, carceaf de pat, plic si fata de perina; Gata facute nu am gasit nici eu asa incat am gasit material si le-am facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea un ras repede lgat de naruto crdeti garra va muri in shippude si daca da in ce ep?