| andrada005 a întrebat:

Aveti idee cam cat costa un cablu de date pentru LG si un bleuthoot pentru calculator? mersi pentru raspunsurile la celelalte intrebari

Răspuns Câştigător
| LittleZyzy a răspuns:

Un bluetooth costa in jur de 20-30 de ron, depinde de unde il iei...cablul de date nu stiu cam cat ar costa.

7 răspunsuri:
| viorel2c a răspuns:

De obicei cablu de date e mai scump, in jur de 50-70 ron, cu tot cu cd-ul cu drivere. Daca LG-ul are bluetooth ia-ti un bluetooth pentru calc. E universal, deci il vei putea folosi si daca iti schimbi telefonul.Eu am dat 28 Ron.

| Filip23 a răspuns:

Cred ca-i mai scump bleothoot-u...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am cumparat un bluetooth am dat 27 ron dar vanzatoare de la mall mi-a dat unu care nu era bun...in fine eu cred ca bluetoothul e mai bun acum e decizia ta ce vei facewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cablu de date...Prin bluetooth se trimit foarte greu fisierele...Printr-un cablu de date se trimite o melodie aproape instant pe cand prin bluetooth dureaza ceva timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bluetooth costa 25-30 lei, si un cablu de date 20-25 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cablu de date costa 25 Ron...

| Nicu_2022 a răspuns:

Cam 25 30 ron costa un bluetooth, cablul de date aproximativ 25 ron.