| eu_4161 a întrebat:

Aveti idee cat costa un parfum barbatesc? Pret de exemplu de la... lei in sus.
Ms.mult...

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Un parfum poate costa de la10 lei in sus depinde de calitatea produsului, daca vrei ceva concret intereseaza'te la magazin.

11 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Sunt mii de parfumuri in lume...al; ege unu si spunem noi apoi pretul!

| Bishop a răspuns:

Cam de la 10-12 lei in sus...

| Haydee a răspuns:

Un parfum de calitate costa intre 90-200 ron(sau si mai sus de 200 )) )
Recomand produse de firmawinking ...Giorgio Armani... te cucereste numai cu parfumullove struck

| yuli10 a răspuns:

Si preferatul meu e tot giorgio armani. dar ca un raport calitate-pret as recomanda str8; costa cam 45ron si miroase foarte bine si persista mirosul.
nu imi imaginez ca un parfum sa coste 10-15ron straight face sau cel putin eu nu am vazut; ori unii de pe aici nu stiu sa faca diferenta intre parfum si spray, ori nu sunt eu la curent cu toate chinezariile de pe piata happy

| c0rn3l1uss a răspuns:

50 lei-multi lei

| StarDust a răspuns:

Cauta armany black code sau code. e vreo 4 milioane da e ffffffffffffffffffffffffffffffffff tare :X laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 10 lei pana la 300-350 happy

| 1992 a răspuns:

Eu am un prieten care se da cu Axe si m-am dat si eu, vreau sa spun ca de atunci numai cu ala ma dautongue costa 12-15lei nu mult

| stefygirl a răspuns:

Depinde de calitate\

| adria_1732 a răspuns:

Paco rabbane e fain costa vreo40 eur sunt multe cauta pe net

| isabell a răspuns:

Depinde de care vrei sa cumperi?