| andrecutie a întrebat:

Aveti idee de unde(magazin online) as putea lua tapet cu imprimeu de zebra sau covoras cu imprimeu de zebra sau perne laughing orice de interior cu imprimeu de zebra
ps.imi reamenajez camera si imi place imprimeul de zebra si orice credeti ca m-ar ajuta va rog sa-mi ziceti si eventual si un link cv

5 răspunsuri:
| crazydubstepmix a răspuns:

Cauta pe google ceva gen "magazin online cu obiecte decorative" nu gasesti exact cu animal-print. Cel putin eu nu am gasit laughing

| IonelaUrsu1 a răspuns:

am vazut unele faine pe lipicios.ro

| Cadinoiu_Azaleea_1988 a răspuns:

Incearca www.zazui.ro. eu de aici mi-am luat tapetul si fac si tapet personalizat.

| irinaralukaa a răspuns:

Cauta sticker perete pe google