| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vreo idee de cadou pentru cineva care vrea sa slabeasca?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu i-as face un cadou legat de slabire, ci ceva care sa-i ramana si dupa ce va trece asta: o carte, o bijuterie.

auran
| auran a răspuns:

thinking o carticica cu diete, niste produse de baie pentru relaxare, creme anticeluluitice laughing

| Irina a răspuns:

Cartea "Ma hranesc deci slabesc" scrisa de Michel Montignac..nu e vorba de diete ci cum sa mananci sanatos si implicit sa nu te ingrasi.

| Lory_2572 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-i faci un astfel de cadou... o sa inteleaga faptul ca faci aluzie la greutatea ei si ii dai de inteles ca neaparat trebuie sa slabeasca. S-ar putea sa nu fie foarte incantata!

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Cel mai mare cadou pe care ai putea sa-l faci este sa stai de vorba cu ea si sa-i explici ca nu este bine pentru sanatatea ei/el sa fie plinut/a. Daca o/il faci sa inteleaga, tu ca persoana esti o prietena adevarata si ai fii pentru ea/el cadoul cel mare pe viata, adica:'''''''''''' Un prieten adevarat si de nadejde pe viata'''''''''''''

| oooooooo a răspuns:

Un cantar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sau un abonament la o sala, daca are deja ii poti face un abonament la un spa, sau masaj, ingrijire corporala. Depinde de cati bani dispui si de ex daca vrea sa slabeasca dupa o sarcina, are nevoie de anumite produse, nu prea are timp de sala sau masaje.....etc. E barbat, femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O oglinda care te arata, sageata. e ca lumea.

| Mo a răspuns:

Fa-i cadou o bicicleta de slabit! asta, daca dispui de bani!

| bordeiuta a răspuns:

Cred ca cel mai inspirat cadou ar fi un ceainic(nu e f scump) si o cutie cu ceai verde.