| ella_9396 a întrebat:

Azi vreau sa ma duc la cumparaturi dar nu stiu ce sa mai imi iau. ceva care se poarta iarna asta... dati idei. primul rasp care imi plc cel mai mult are fundoilove struck

Răspuns Câştigător
| urgentr a răspuns:

Esarfe,jambiere,veste din blana,bluze in dungi si carouri,veste in dungi cu bluze colorate,cizme lungi,blugi stramti,blugi cu turul lasat,paltoane lungi,caciuli care atarna,colanti cu fuste,rochi inflorate,vesta blug,Ca accesori poti sa iti iei niste martisoare am vazut in revista Bravo Girl ca se poarta dar nu din astea mici,mari cu cristale zvarovski, geaca piele, etc. fundita? Sau FUNDOI cum ii zici tu.

9 răspunsuri:
| ßarbie a răspuns:

Niste cizme lungi, botine(cu toc sau farabig grin), bluze sau helanci peste fund, genti(negre, albe, gri,. toate culorile sunt frumoasehappy, colanti fini(nu stii cand iti vor trebuiibig grin[cu fustite, sa-i iei pe sub pantaloni, etc.big grin]), palton negrubig grin, blugi, etc.big grin.
love struck

| andragrigoras2000 a răspuns:

O gecuta frumoasa frumoasa, niste cizme de preferat de lux. daca esti din braila iti recomand magazinul dunarea sau promenada mall.sunt cele mai fitoase magazinewinkingsunt mlt lucruri mai uitate pe acolo si vezi ce iti sare in ochi. daca te duci la dunarea sau promenada mall ar fi bine sa ai bani in potrofel fiindca lucruile de pe acolo sunt si de firma si elegantewinkingsunt mlt posibilitati.hai cati mai dau:streci,esarfe, caciuli cool, plovarase.ca accesorii:lanturi, bratari, cercei de preferat delea cu pietre.vezi si uh ce mai e pe acolo.sau stii ce mai e? un plover asa decoltat si pe inauntru poarta o camasa eleganta! e ceva mai diferit fata de ce au zis celelalte fete.o geanta asa micuta cu pietricele, accesorii de par flori din acelea artificiale da o sa gasesti greu.

| AnaaSb a răspuns:

Se poarta cizmele UGG ( cu blana in interior ), vestele din blana, fesuri chic, fuste cu colanti, jampieri. fundita?

| SunriseB a răspuns:

Se poartea sfeterele din cate am observat, esarfele si am vazut multe fete care isi asorteaza fundite in par mie una asa imi plae sa ma imbrac; d. blugii gri, albi, si albastruu deschis si este sfarsitul iernii poti sa iti iei u geaca de piele sau un trenci ca tot vine primavara sper ca ti-am fost de ajutor :*

| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca iti zic dar iarna asta in caz ca nu stii este approape pe sfirsitelaughing)Cum poti sa pui o asemenea intrebare cind mai sunt 2 zile si vine 1 martie smd.

| tiriboxi a răspuns:

Buna,recomandarea mea este sa poti sa cumperi o trusa de fata SONYA SKIN CARE de la.www.foreverliving.com sau www.youtube.com/sonia skin care kit pentru mai multe detalii contact; tiriboxi@gmail.com

| ella_9396 explică:

Am si ugg-uri gri si negre, am caciula de aia cum se poarta acum am zeci de esarfe am si jampieri deci am cam tot ce mi-ati spus voi ...nu stiu alt ceva!

| ella_9396 explică:

Sunt din buc aa si app galamaz ce te freaca pe tine dac eu vreau sa imi iau inca haine de iarna?love struck

| alexandratudosa a răspuns:

Pai nu stiu ca de ex : un bolerou, o vesta de bana alb cu negru, cizme cu blanita, colanti, etc! sper sa-ti fi dta vreo idee!
kiss