| angelkissing a întrebat:

Baieti ce credeti despre fetele gen hip hop.Va rog sa argumentai de ce va plac sau nu. Fara mistouri!

Răspuns Câştigător
| robert188 a răspuns:

Hei mie imi place ca daca e cu hip hop nu sunt fitose sau cum sa zic nu sunt pe alte trburi si sunt smechere si super tare deci ai zis fara mistouri eee ok daca vrei funda PLizzz

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu critic pentru ca fiecare avem cate un viciu si ne place sau nu asta e viata fiecaruia.

| adriangabor92 a răspuns:

Imi plac deoarece sunt frumoase

Răspuns utilizator avertizat
| EuNuTu a răspuns:

Depinde. Unele sunt OK, inteleg care-i treaba, dar altele asculta doar ca sa fie la moda, ca sa se dea la cineva...