| georgiana686 a întrebat:

Buna! A mai comandat cineva produse de pe site-ul de mai jos si imi poate spune daca sunt originale si transportate in regula?
https://www.phonexpert.ro/
Multumesc!

De asemenea, ce părere aveți de Samsung s21 plus?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Firma pare in regula, deci nu cred că ai de ce sa dai gres
Poți comanda fara problemelebig grin
Bafta!

| MarianAVRAM a răspuns:

Buna! iti pot recomanda cu drag acesti oameni deoarece am fost la ei in sediul fizic, mi au prezentat produsele si m au ajutat in a-mi cumpara telefonul potrivit nevoilor mele. Am achizitionat nevestei un s23 Ultra cand a aparut, iar fiicei un S24 ultra, acum 1 luna. Oameni sunt la fel de seriosi de la prima intalnire si pana acum. Te ajuta cu mare drag, o experienta placuta la ei.