| radu02008 a întrebat:

Buna am 13 ani si vreau sa ma duc la o echipa de fotbal ca portar. dati-mi va rog idei de echipe bunicele(pentru ca vreau sa joc mai repede titular si vreau cum ar veni sa ma remarce antrenorul) multumesc, scuzatimi gramatica

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Şi cum facem, faci naveta la Arad, dacă îţi recomand o echipă?
De ce nu specificaţi de unde sunteţi?

| Bazileu a răspuns:

Buna idee.Dar inainte de toate trebuie sa presupui ce inseamna sa mergi la fotbal. Minim 3 antrenamente pe saptamana(eu am facut 5+meci duminica) deci e greu.La un momentdat vei fi pus sa alegi intre scoala si fotbal dar daca esti bun le poti face pe amandoua. Daca-mi spui si din ce judet esti, poate as putea sa-ti recomand o echipa dar asa.nu.

| radu02008 explică:

Bine scuzati ca nu am scris totul sunt din Bucuresti aproape de cora pantelimon antrenamentele de dimineata