| dragunsocial a întrebat:

Buna,am dat comanda pe eMAG pe 24.12. 2022, de atunci nu am primit nici un semn! SI ce firma de curierat e CurierRO... sunt in dubii mari am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Așteaptă! Au și ei Crăciunul. Pe mîine, poimiine s-ar putea sa îți vina.

| dragunsocial explică (pentru cristi202):

O sa astept, ayi normal ei lucreaza dar de 3 zile nu am primiti niici codul AWB sau altceva

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andra4862 a răspuns:

E totul ok, e Crăciunul nici ei nu muncesc va veni comanda

| zglobiu a răspuns:

De Craciun (sarbatori) multe firme nu lucreaza. Stau si ecasa asa cum stam si noi. E normal sa fie asa. Funtioneaza doar formularele online automate (ai facut comanda, plata, primesti email de confirmare). Dar alte chestii care trec de nivelul asta le vei primi probabil pe 27 decembrie, ca se sta acasa si pe 26.

De obicei e bine sa evitam a face cumparaturi fix in zilele de sarbatori de genul Craciun, Anul nou, Paste, tocmai pentru a evita zilele libere ale angajatilor care trebuie sa proceseze comenzile.