| MaraAnna a întrebat:

Bună!
Am dat comandă pe Shein, la status îmi arată că e în Olanda, expedierea este în tranzit către destinație.
În cât timp ar veni comanda?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In 2 -3 saptamani, fiindca vine din China, calatorind cu cele mai ieftine mijloace de trasport prin diverse aeropoarte si depozite din lume.
Daca esti norocoasa poate sa fie treaca de vama olandeza azi si in cateva zile sa ajunga la tine.

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ai de așteptat ceva

| trophin a răspuns:

O trimite din Romania... nu din Olanda, e posibil sa vina peste 12, 24 de ore. ca daca faci trimitere din Olanda pe o masina dureaza 5 zile

| trophin a răspuns:

O saptamana fara doua zile lucratoare big grin