| Alexandra1298 a întrebat:

Buna! Am dat o comanda pe SHEIN și scrie ca ar trebui sa ajungă pe 24 Decembrie, credeți ca este posibil având in vederea sărbătorile?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Da,e posibil

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu cred ca-i posibil!
Shein trimite cu cel mai ieftin mij; loc din tramnsport, tocmai din China.

Eu am trimis cu cel mai scump si mai rapid serviciu postal "express " si nu a ajuns inca, desi trebuia sa ajunga in maxim 8 zile, dar au trecut deja 11 zile si inca nu a ajuns pachetul in tara.

| blackann a răspuns:

Mie mi-au ajuns aproape toate comenzile de pe shein mai devreme decat mentionau ei acolo.
Shein nu trimite cu cel mai ieftin mijloc de transport cum abereaza Violetta.
Asa ca s-ar putea sa primesti saptamana asta, inainte de termen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate