| sutibu719 a întrebat:

Bună! Am dat recent comandă pe Altex de un telefon (cadou pentru cineva) și aș vrea să știu dacă cineva a mai pățit să nu îi fie dată nici măcar factura.
Am dat comanda pe 30 iunie, scria că vine miercuri (nici nu aveam așteptări să îmi confirme comanda ținând cont că era duminică). OK. Aștept, nimic. A trecut 3 iulie, OK, sun la ei. Perioadă aglomerată, schimbă sistemul pentru facturi, durează cu 4 zile mai mult să ajungă comanda, tot tacâmul. Am zis să aștept până săptămâna viitoare, dar sunt curios dacă și la alții vin coletele mai greu sau doar la mine se întâmplă ceva dubios. Mai ales că de pe 15 sunt șanse să nu mai fiu pe acasă și în acest caz mai bine pun ceva bani în plus și cumpăr produsul direct de la ei din magazin după anulez comanda...
Mulțumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Factura ar trebui sa ti-o trimita pe adresa de email. Ai verificat?

| sutibu719 explică (pentru darrio2007):

Am verificat de atâtea ori că am pierdut șirul pe motiv că poate nu m-am uitat eu atent... ciuciu
am doar confirmarea că mi-au înregistrat comanda și atât, așa stă de o săptămână

| darrio2007 a răspuns (pentru sutibu719):

Incearca sa iei legatura cu cei de la Altex.

| sutibu719 explică (pentru darrio2007):

O să încerc din nou mâine, atunci cred că voi și anula comanda și îl iau de altundeva

| sutibu719 explică (pentru sutibu719):

Update: mi-au închis telefonul în nas

| sutibu719 explică (pentru sutibu719):

Bine apelul dar v-ați prins

| KovacsB a răspuns:

La mine comanda de pe 30 a venit azi, le-am dat o stea si m-au anuntat ca nu pot sa-mi publice review- ul deoarece incalca regulamentul rolling on the floor