| Rares686 a întrebat:

Buna, am făcut o comanda de pe www.steroizi.com am cum sa o modific ca am băgat 2 produse în loc de unu? Sau dacă știți măcar un nr de telefon care răspunde la mesaje

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca nu ai confirmat comanda, sigur ca poti sa o modifici.
https://www.steroizi.com/informatii-livrare.html
Ai un nr de tel si o adresa de email daca te uiti in josul paginii, la informatii de Contact.
Sau poti returna unul din produse in termen de 14 zile. Produsul trebuie sa fie sigilat, exact asa cum l-ai primit.

| shyde a răspuns:

Vezi ce iei de acolo, am un prieten care a murit de ciroza de la steroizi. Astia distrug ficatul la sigur, in mod foarte accelerat.

Ma mir cum de inca sunt legale astfel de mizerii.