| duchap a întrebat:

Am nevoie de de ajutorul vostru.In curand e ziua unei bune prietene, ei ii plac foarte mult pinguini. M-am gandit sa-i iau niste cercei... ce as mai putea sa ii iau? cerceii mi se par prea simpli.Va rog sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
| deea_7942 a răspuns:

Ai putea sa-i faci un tricou personalizat http://www.tu.ro/tu-reearo/ intra aici si vezi ce oferte au

| dafna a răspuns:

Cauta pe net bloguri/site-uri ale celor ce fac bijuterii hand -made, si vezi cat ar costa sa ii faci un intreg set de bjuterii cu pinguini :cercei, bratara, brosa si poate si un pandantiv(cele din fimo ar trebui sa fie mai ieftine) Logic ca nu le va purta prietena pe toate o data dar cred ca va fi fericita sa aiba asa ceva.

| Dariapm a răspuns:

Buna happy
Ai putea sa ii iei un parfum, cercei...si alte chestii love struck
Dar ai mai putea sa ii cumperi un cadou pe care ar putea sa il pastreze toata viata! Pentru ca te gandesti, ca un parfum se termina, o floare olfileste, dar ai putea sa ii cumperi un lantisor cu medalion, sau daca ai avea o poza cu voi doua, sa faci perinita personalizata[ cu poza voastra, nu costa foarte mult, in jur de 15 lei] Si asta o sa ii aminteasca de tine:*
Succes sa gasesti cadoul potrivit!
Si, La multi ani, prietenei tale:*!

| Hieicosmin a răspuns:

Poti sa ii cumperi asa ceva http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Alexu24 a răspuns:

Un tricou cu pingini sau un puzzle cu pinguini depinde de varsta ceva cu pinguini poate nu tort...winking

| pucca9892 a răspuns:

Poti sa ii mai iei un pinguin de plush...sunt fff... draguti love struck sper ca ti-am fost de ajutor