| adasiatat a întrebat:

.am o excursie la scoala si va intreb daca pot sa ma imbrac cu un tricou cu fundal galben si cu o broasca mare loata in prim plan de la bust, si cu o perche de blugi maro ciocolatiu, si tenesi negri?

9 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Suna bine.

| ClaraB a răspuns:

Ce simpatica esti!
De ce sa nu poti?
Ia si o bluzita sau o gecuta in cazul in care se lasa rece.

| adasiatat explică (pentru ClaraB):

Ma refeream daca merge combinatia...

| ClaraB a răspuns (pentru adasiatat):

Incaltamintea neagra se potriveste la orice.
Daca pana acum combinatia negru-maro era de evitat, acum e o combinatie in tendinte lansata de o casa de moda(nu mai stiu care). Cu atat mai bine cu cat pantalonii sunt maro si tenesii negri si nu invers.

| adasiatat explică (pentru ClaraB):

Mersi mult:*

| DenniDen a răspuns:

Dap merge dar te-as sfatui sa iei o gecuta asemanatoare cu culoarea blugilorwinking

| ScumpiKxoxo a răspuns:

Merge foarte bine cominatia
faza e k tie trebuie sa-ti placa...
deci chiar daca nu ar merge combinatia, desi merge, tu imbraca-te cum simti

| adasiatat explică (pentru ScumpiKxoxo):

Asa e si chiar am, o gecuta asemanatoare

| adasiatat explică:

Adicam
merg blugi maro cu tenesi negrii?