| © E m i ℓ y a întrebat:

Am o intrebare, din nou laughing. Imi puteti spune daca tenesii de pe okazii.ro sunt la mana a 2. a? Multumesc anticipat.Mentionez, dau fundita cum este firesc.

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Unele lucruri sunt la mana a2a altele noi.Eu am comandat o pereche de cizme. o pereche de tenesi, o rochita de pe okazii. Iar eu la randul meu am si eu cont pe okazii si liciati. Unele licitatii ale mele sunt purtate altele cu eticheta.Succes.Ai grija sa nu fie terpari. Uita-te atent la calificative.

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pai sunt si la mana a 2a si noi, in general precizeaza in descrierea produsului, daca nu poti intreba pe forum, si plus ca poti sa-ti dai seama si din pretul lor.

| smaranditza a răspuns:

Eu cred ca da, cu siguranta
dar vad ca nu-s de lepadat! mai ales pe criza asta...
am vazut si pantofi tare draguti, unii care chiar par comozi si al niste preturi de invidiat! go for it!

laughing

| medex3 a răspuns:

Poi site ul okazii.ro este un site de sh[second hand].happyCe nu mai porti poate purta si altcineva daca este bun si intr-o stare bunicica. Daca se specifica "Nepurtati sau nedesfacuti" inseamna ca sunt noi. daca nu whistling Or fi purtati.
Sper ca te-am ajutat

Medex3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista pe Okazii forum unde poti pune intrebari vanzatorului. Noi de unde sa stim la ce TENISI te referi?