| origamistu a întrebat:

Am o mare urgenta! Vreau sa imi iau un ipod touch gen.2 de 16 gb la 400 ron.Am gasit ceva insa vanzatorul nu raspunde. nu aveti voi unul de vanzare sau sa stiti pe cineva care sa vanda unul? daca are jailbreak, cablu de date si arata ok il cumpar.Va rog mult sa ma ajutati! Funda la cel care ma ajuta mai mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.okazii.ro sau pe site-uri cu anunturi, daca nu stii site-uri cu anunturi cauta pe www.google.ro scrie 'anunturi' si iti apar o gramada de site-uri cu anunturi.

| ieu a răspuns:

Pai fa vanzatorul sa raspunda...suna-l sau ceva. Am eu unul dar e foarte vechi.