| KamiM a întrebat:

Am o mica problema pe site-ul miniprix.ro.Am completat cu datele de contact pentru ca produsul respectiv sa fie primit, insa nu ma lasa sa ma duc mai departe. Am verificat de foarte multe ori si totul este corect dar cand dau pe sageata verde in casuta portocalie unde scrie "verifica comanda" nu face decat sa ma duca pe aceiasi pagina. Oare ce mai trebuie sa fac sau oare am gresit ceva la scrierea adresei( am scris-o complet, cu virgula )

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa-i contactezi pe administratorii paginii respective, poate e vreo defectiune in sistem happy