| KattyD a întrebat:

Am o nelamurire, plata cu cardul online. Am inteles ca trebuie sa activezi aceasta optiune. Intrebarea este cum o activezi optiunea si cum efectuezi platile online? Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la card la card. Gasesti informatii pe siteul bancii emitente de obicei.

plata e simpla, alegi ca modalitate de plata cardul apoi va aparea un formular in care trebuie sa completezi datele de pe card, apoi sa confirmi cu o parola pe care o setezi la activare (nu toate cardurile au acesta optiune cu parola parca)

Răspuns utilizator avertizat