| anonim_4396 a întrebat:

Bună am părul negru înspre brunet si vreau ca bretonul sa imi fie albastru sau verde.desigur o sa mi-l vopsesc cu nuantator.

1.la farmacie se gaseste nuantator spray?

2.Cu culoarea parului meu imi va iesi culoarea pe care mi-a doresc?

3.la farmacie este nuantator spray albastru sau verde?

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu o să îți iasă cu spray în niciun caz, nici cu vopsea nu o să îți iasă dacă nu îl decolorezi.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Clar o sa fii un emo daca faci asta.
Deja mi te inchipui punk-erita cu creasta colorat. Mai dar la ce fete normale ai vazut tu asa ceva, doar la divele de falsa celebritate gen lady gaga si pink, etc. Nu tine cont de parerea mea, fa cum iti place, dar in public o sa fii in centrul atentiei, iar lumea te va privi ciudat (baietii in general).

| vlad255 a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Nu sunt emo si nici nu imi pasa de ce zide lumea!

| ClauA17 a răspuns:

Eu nu stiu de spray doar nuantator lichid ..eu mi-am luat rosu si mi s-a facut roscat. cred ca o sa iti iasa un verde inchis sau albastru inchis. eu nu stiu sa fie in farmacii, mi-am luat de la un magazin alimentar sau ceva de genu. pe cutii scrie sa il folosesti daca ai parul blond.