| TanaseleaLoredana a întrebat:

Buna,am plasat o comanda pe Shein și nu mi-a ajuns. Am vorbit cu ei pe chat să îmi ramburseze banii, mi au rambursat banii in contul bancar dar banii nu au intrat. Știți cât durează aceasta tranzacție? ???? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Vladoasa a răspuns:

Sarumanusitele domnisoara Loredana, banii va vor intra in contul bancar in 24-72 ore

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

O comanda vine de pe Shein in 2-3 saptamani (zile lucratoare). Ai avut rabdare sa astepti atata sau ai cerut rapid banii? Din 2022 tot comand de la ei si mereu au ajuns in termen sau uneori chiar si mai devreme. Chiar si acum, am dat o comanda de vreo 100 euro in doua parti s-a impartit, prima mi-a ajuns ieri (dupa 6 zile de la comanda) si a doua parte este ajunsa undeva prin Budapesta, in curand va ajunge acasa in Grecia.