| Andreea9222 a întrebat:

Buna : ) am primit un mail cu un site de parfumuri "e parfumes.net (notino outlet)" si as vrea sa va intreb daca stie cineva de el, daca a comandat si cum sunt produsele? M-am uitat si eu putin si parca e prea frumos sa fie alea preturile laughing As vrea daca se poate va rog doar pareri de la cei care chiar au comandat de acolo. Multumesc

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-a placut mirosul, atunci poti cumpara parfumul lor. big grin

| Wr3nch a răspuns:

Sunt, pentru ca e teapa. Notino nu are outlet.

| blackann a răspuns:

E scam

| 120bulevard a răspuns:

Site-ul nu merge si e o teapa pentru ca notino nu se ocupa cu asemenea chestii

| mufrap a răspuns:

Daca tineti la banii dumneavoastra, orientati-va catre un site serios. Toate produsele sunt contrafacute.
Incercati sa sunati la telefonul de pe site, vedeti daca va raspunde.
Daca nu v-am convins, puneti o intrebare intr-un mail pe care il trimiteti catre :
Veti primi raspunsul automat de mai jos:
554: 5.1.1 : Recipient address rejected: undeliverable address: host server265.web-hosting.com[68.65.120.190] said: 550 No Such User Here (in reply to RCPT TO command)
Deci mail-ul nu prea exista.
Intrati pe googlemaps si vedeti ce gasiti la adresa de pe site (toamnei, 3...)