| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor va rog mult. este ziua prietenului meu si face 18 ani. nu prea stiu ce sa. i iau. puteti sa-mi dati si mie cateva idei va rog...raspunsuri serioase. mersi! :*

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna si La multi ani prietenului tau! Ai putea sa ii iei unul sau mai multe lucruri de aici:
- un aparat de ras
- un parfum scump
- o rama foto digitala
- un stick mai deosebit
- o poza cu voi doi imprimata pe ceva
- pe tine cu o funda mare :X

2 răspunsuri:
| petronela_4784 a răspuns:

Depinde de cati bani ai si de cat timp sunteti impreuna. Eu la 18 ani i-am luat prietenului meu o bratara de aur, iar anul acesta i-am luat un aparat de ras de la Philips. Poti sa-i iei un parfum de exemplu Lacoste sau Armani.

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Cadoul pergect esti tu pe primul loc. apoi i`ai o minge originala puma nike sau adidas apoi poti sa-i iei un breloc care se uneste sthii. din acelea care se uneste o parte al lui cu o parte a ta.nu ai pentru ce.winking