| IzzyNailart a întrebat:

Am si eu o intrebare. Este cineva care a cumparat de pe site-ul Tangaland pana acum? Ma intereseaza sa stiu in cat timp vine comanda de obicei. Eu am dat o comanda ieri si am inteles ca timpul in care vine este intre 8-10 zile dar sper sa vina mai repede pentru ca plec in vacanta si nu voi putea lua pachetulsad Multumesc si sper sa primesc un raspuns.

1 răspuns:
| suiram_1249 a răspuns:

8 10 zile daca esti aflat in strainatate daca esti in tara iti va veni mai repede comanda, mie mi-a venit in 3 zile si sunt din Bucuresti...