| andreyutzha a întrebat:

Buna,am si eu o rugaminte....imi spuneti va rog daca stiti un site de unde pot cumpara cutiute de diferite dimenisiuni...adica mai exact vreau sa fac un cadou si imi trebuie cutiute de la mica la marebig grin

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna! Vezi in librarii, si la magazine gen Cora, Lidl, Real la standurile cu rechizite, pungi de cadou, topuri de hartie etc. Eu pe acolo am vazut multe cutii de cadou de toate marimile, mai precis in Real. Pupici!