| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut astazi intr-un pliant de la Billa NIVEA SUN Lotiune de plaja cu caroten as vrea sa stiu daca cei care au folosit-o au fost multumiti de ea sau daca nu ce as putea sa imi cumpar sa ma bronzez mai repede. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| private09love a răspuns:

Buna!

Eu nu am folosit lotiunea asta de la Nivea dar pentru a te bronza mai repede poti sa te faci cu ulei de masline sau lotiune pentru intensificarea bronzului este la Avon si ii foarte buna, eu sunt multumita de ea, se numeste AVON MAXI TAN http://avonshop.co.uk/......otene.html