are cineva vreo propunere de cadou pentru doamna diriginta?

9 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

O geanta, un stilou mai frumos, o bratara etc

| mady07 a răspuns:

Buna eu ti-as propune sa ii faci cadou un set care cuprinde : o pereche de cercei, un inel, un lantuc si o bratara sau o geanta cu o ciocolata, un bibelou! Sunt multe chestii! fundita?

| NewLife18 a răspuns:

Noi i-am luat deja un lantisor de aur
Puteti lua o bratara frumoasa, cercei

| emabrumareanu29 a răspuns:

O esarfa,o geanta,accesorii, tablou, flori

| aneaa a răspuns:

O geanta, un colier, un parfum...etc

| deea2sabau a răspuns:

Poi eu as sp sa-i luati cv ursulet mare sau cv lantisor in care sa scrie clasa voastra sau cv ceas pe mana etc.

| BoAfan a răspuns:

O geanta, o esarfa, o bluzita,niste accesorii{cercei,inele, coliere}, un tablou.tongue

| girl12girl a răspuns:

Puteti sa strangeti toti si sa ii luati : un lant, un set de farfurii, flori si o esarfa. daca ii ei numai tu poti sa ii iei un parfum cu un buchet de flori, o esarfa cu o cutie de ciocolata, cercei, o geanta sau ce vrei tu depinde si varsta...succes. fundita? papa

| Bixu a răspuns:

In nici un caz sa nu gresesti sa ii iei o bratara sau un stilou.Depinde si cum este diriginta ta. Poate ca este mai sofisticata.Ma rog. Poti sa ii iei niste lumanari parfumate, sau sa nu te chinui atata si sa ii iei un buchet de trandafiri eu as zice rosii sau galbeni cu sclipici si o sa o dai pe spate.Crede.ma diriginta mea este cam exigenta si totusi i.am luat un buchet de trandafiri galbeni cu sclipici si toate alea si a fost impresionata.Sau poti sa ii iei o carte de romana depinde de ce materie este diriginta ta. Oricum Succes!