| akaa a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o pereche de Ugg-uri. Stiu... costa ceva... dar as vrea sa stiu daca se merita big grin Adica, daca tin cald iarna. Dau funda + vot la cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Draga mea akaa nu-ti lua ugg-uri! intraaaaaaaa fffffffffff multa apa in ele. nu se merita deloc mai bine iti iei o pereche de cizme cu blanita in ele gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres [eu asa am dar fara toc si pe negru] tin fff cald si nu intra apa
E adevarat ca tin caldura dar problema cu apa nu se poate rezolva. Oricum faci cum vrei

4 răspunsuri:
| andrul a răspuns:

Eu am o pereche dar o port numai cand e uscat afara ca sa nu ma ud, si chiar daca sunt dinpeiel ecologica nu se uda asa repede.Eu stiam ca cele 100% originale care costa peste 400 lei sunt rezistente la apa.Ai grija de unde le cumperi in primul rand.happy

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna akaa.
Te inteleg si mi-am dorit niste UGG-uri. Si chiar am pariat ca iarna asta imi voi lua. Dar nu [-x.M-am razgandit.
Prietena mea avea UGG-uri si iarna era 100% fleasca la picioare cum s-ar spune. Rapid se uda la picioare datorita vremii si zapezii abundente. S-a si imbolnavit datorita lor.
Asa ca mai bine lasa moda la o parte si i-ati ceva care sa te tina.Si sa nu te imbolnavesti.
Anul asta mi-as dori sa-mi iau niste cizmulite inalte, gen cizmulitelor de vara dar sa fie imblanite, ca nu cumva la iarna sa racesc.

Te pup,
Ai grija de tinewinking!

Pa-pa devil

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Pentru mine, UGG-urile sunt niste chestii cu aspect de carton, care sunt si incomode si inpractice.Te sfatuiesc sa nu-ti iei