| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

As vrea sa imi schimb stilul...Sa va explic:Sunt genul care se imbraca simplu dar asortat, uraasc paietele si sclipiciul in exces, iubesc blugii stramti:X si balerinii:X.Bijuterii:daca imi pun lant clar nu imi pun cercei, daca imi pun bratari chiar nu imi pun inel, si cercei cu bratari...merg.Vreau haine mai largute sau nu stiu la moda vreau poze si magazinele de unde le pot cumpara.multumesc, Fundaa`!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu iti recomand un magazin de accesorii in care in functie de cum te imbraci poti sa-ti asortezi bijuteriile fantezie http://www.crownfashion.ro/ De exemplu daca iti pui blugi, conversi si o camasa peste un tricou iti alegi un lant de blugi, un medalion si o bratara de piele din colectia Rock etc.

| BuBu_3625 a răspuns:

Frumoaso incearca alt stil mai exact REBEL-PRINCES.1.Lant rebel 2.Mai multe bratari la o mana(la cealalta nu iti mai pui) 3.Inel de plastic gros ...Gen personajul Alex Russo [Selena Gomez] din Magicienii din Weverly Place e tare. Fundita

| cozmoximo a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda www.modaacum.ro daca vrei sa te imbraci simplu si asortata. iar hainele incaltamintea si accesoriile sunt la moda in anotimpul in care intri pe site. Sper sa te ajute

| corinkik a răspuns:

Eu iti recomand un magazin de accesorii in care in functie de cum te imbraci poti sa-ti asortezi bijuteriile fantezie http://www.crownfashion.ro/ De exemplu daca iti pui blugi, conversi si o camasa peste un tricou iti alegi un lant de blugi, un medalion si o bratara de piele din colectia Rock etc.