| comyne a întrebat:

As vrea sa stiu daca am voie sa intru in Auchan cu plase din alte magazine la mine

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca sunt produse de la magazine cu branduri proprii (de ex Deichmann), poti intra, de obicei nici nu le mai sigileaza. Dar e bine ca atunci cand intri cu bagaj, sa treci pe la agentul de paza de la intrare, sa ii arati ce ai. Daca e cazul, iti sigileaza, daca nu, te lasa sa intri asa.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, iar daca au produse in ele le sigileaza la intrare sau iti pune o eticheta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Se poate in orice magazin. Unele magazine le sigileaza, altele au un loc de depozitare cu cheita sau cifru.

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu conțin bombe, da. Plasele le sigilează la intrare un tip de la Security