| adytzzkiss a întrebat:

As vrea sa va cer o favoare:"spuneti. mi si mie o idee de costum pentru. Balul Mascat..."dau fundytza. MS anticipat happyhappy:*:*

Răspuns Câştigător
| Dianna a răspuns:

Zana maseluta. ceva gen o rochita alba cu volane.si imprimeuri .si o bagheta din aia cu steluta in varf big grin:X. eventual o masca din aia draguta pentru ochi love struck.

7 răspunsuri:
| AdeLina a răspuns:

Vrajitoare printesa gargarita fluture zombi tiganca
sau daca esti baiat ca nu ai mentionathappy
zorro vampir zombi calugar gandac avion laughing nu stiu nu-mi mai vin in minte

| Viuvi a răspuns:

Indianca big grin

| Teooo a răspuns:

Uite aici ai o varietate de idei de costume din care sa alegi : http://www.halloweenexpress.com/

Pa, pa :)

| slowmotion90 a răspuns:

Hmmmm... un ingeras :")

| Puppet a răspuns:

thinking
cred ca ideal ar fi ceva care sa ti exprime personalitatea.sa aiba ceva din caracterul tau:*
un costum alb. d ingeras.de ce nuhappy?
sper sa te fi ajutat:*

| Paris a răspuns:

De printesa. Du-te la teatrul de la tine din oras si cere un costum cu imprumut big grin

| m_6429 a răspuns:

NEWSPAPER DELIVERY GIRL thinking
Iti poti lua o rochita roz, simpla, nu lunga, mai sus de genunchi, o sapca roz, o geanta [pe o parte] pe care sa scrie NEWS si evident sa ai in ea cateva ziare, iar in mana un ziar thinking