| andreea_6991 a întrebat:

as vrea si eu un sfat, am 1.63 inaltime, 90, 64, 90, picioare slabe, sanii maricei, talie subtire, ce rochie de sera sa port? as vrea o rochie lunga, pentru ca mi se par mai elegante ca cele scurte. dar nu stiu daca m-ar avantaja...multumesc

Răspuns Câştigător
| ella2o a răspuns:

Si eu am aproximativ aceeasi inaltime si aceleasi masuri. O rochie de seara lunga ar fi superba intrucat iti pune in valoare silueta, insa nu te va ajuta prea mult cu inaltimea.Dar te-ar salva niste pantofi cu toc inalt si mai subtire daca se poate, si daca rochia ar fi despicata jos. happy

5 răspunsuri:
| Sonnia a răspuns:

Una scurta ar merge mai bine pentru ca esti cam scunda. Iti atasez cateva linkuri: http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres Sper ca te-am ajutat! Sonnia

| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna!

O rochie scurta te-ar avantaja mai mult pentru inaltimea ta mai ales ca rochiile lungi sunt mai de gala, mai sofisticate. O rochie fara bretele si in picioare ai putea purta pantofi cu toc deoarece te-ar mai inalta un pic. Parul despletit.

Sper ca sfatul meu iti va fi de folos!

Bye!

| happykill a răspuns:

Off : Ne poti pune o poza cu tine? big grin, mai facut curios

| LittleMissCupcake a răspuns:

Cele scurte nu sunt elegante, rochile lungi sunt mai de gala.Si da, o rochie lunga pana in pamant fara bretele ar merge, ca si coafura eu as spune sa-ti faci un coc de balerina, si sa porti pantofi cu toc ascutit. Sper ca te-am ajutat.

| Cartele a răspuns:

O rochie mulata scurta peste genunchi si putin creata in jurul taliei doar cu pantofi cu tocuri cui cat mai mari