| TJohannaB a întrebat:

As vrea un telefon nou. Unul cu Touch screen, dar sa fie mov. In jur de 2 sau 3 milioane! Funda!

10 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Telefon nou? cu touch? 2-3 milioane?
cred ca visezi laughing

numa daca il iei pe abonament la 2 milioane ca la liber nu vei gasi asa ceva noutongue
telefoane cu touch aici in germania se incadreaza intre 70 si 800 euro la liber.depinde cate functii are dar cel mai ieftin cu functii de baza precum facebook, twitter, mail e la 70 cel mai ieftin.
in Romania acelasi model l-am vazut la liber undeva la 130 - 150 euro.
daca vrei tel ieftin si nou fa-ti aboinament desi eu nu iti recomand asa ceva. tongue mai bine e sa nu te insinzi mai mult decat e plapuma.

| SugarAndSpice a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Telefon ca acesta are colega mea, iar ca pret este 300 ron.

| LigiMe99 a răspuns:

Chiar daca e putin mai scump, merita investitia. E un telefon foarte bun. http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/lg/gd510-p39075819/
Si uite, mai multe (mie ala mi-a placut :D ) http://www.compari.ro/telefoane-mobile-c3277/cu-touch-screen/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit draga tel ieftin si bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am LG kp500 si este si pe mov

| quintron a răspuns:

Un program pentru calculator face ceea ce ii spui tu sa faca, nu ceea ce vrei tu sa faca.
Cel mai bine ar fi sa iesi din casa si sa il cauti singura, sigur nu vine nimeni la tine

| Mirruna a răspuns:

Lg gm 360. e mov!

| ChishyyAlle a răspuns:

Stiu exact ce-ti trebuie:LG KP501 cu 39 euro=200 lei=2 milioane. Exact ce-ti trebuie! Te rog ia-l pana la plecarea reducerilor

| essy a răspuns:

LG KP500 cred ca e cel mai ieftin 100 de euro da nu stiu daca are culoarea mov da roz are sigur

| xRos3 a răspuns:

Samsung coby.big grin Dar cred ca este 4 milioane.nu exista telefon cu 2 3 milioane cu touch screenlaughing