| Denisa a întrebat:

Buna:*. Azi am fost prin magazine sa imi cumpar hainute pe scoala si pe langa hainutele pe care mi le-am luat pentru scoala(blugi/botine/tricouri, etc) am gasit o salopeta trei sfert albastra si cu turul lasat, arata exact asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0&tx=60&ty=44. Mi-e tare draga si am zis ca ma pot duce cu ea la scoala daca nu va fi rece. Ma gandeam ca, dimineata pot sa imi iau o geaca de piele peste ea dar nu stiu ce ar merge in picioare. Pantofi cu platforma? Botine? Va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

F frumoasa salopeta si ar merge f bine cu o geaca de piele
In picioare da, niste pantofi cu platforme sau niste balerini pe negru.
Eu zic ca ar merge si cu niste cizmulitze Uggs, mai subtiri nu chiar d-alea de iarna big grin

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Imbracaminte frumoasa la moda, dar cam extravaganta.
ma tem ca nu e potrivita pentru scoala. sad

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Unde te duci fata? la discoteca?rolling on the floor)

te mai vad profii cu turu lasat...

si pantofi cu platforma.laughing

| DeNyyy a răspuns:

Cum ...sa te duci asa la scoala?laughing. scoala este o institutie de invatamant nu discoteca.prima zi cred ca poti sa te duci asa... da nu stiu cel putin la mine in scoala daca ma duc asa ma iau prof. la intrebari. voi nu aveti uniforma?

| Denisa explică:

Pantofi cu platforma si botine, in general incaltari cu tocul foarte inalt le port in fiecare zi cand ma duc la scoala. Iar in legatura cu turul lasat sa stii ca multe fete poarta asa ceva, nu ar fi o noutate. Profesorii nu zic nimic. In liceul meu nu se pun interdictii cu privire la haine.

| Denisa explică:

Nu avem uniformahappy. Unele tipe vin cu rochite scurte iarna. Ma mir ca nu ingheatalaughing. Stiu ca e extravaganta tinuta. Asa sunt euhappy. Mersi "Frumushik" pentru sfat:*:*

| Marijuana a răspuns:

Si eu o sa ma duc in prima zi de scoala in pantaloni f scurti de blugi, ceva cu tocuri de 12 sa vad daca gasesc si mai mari, un tricou cu decolteu adanclaughing

Ma crezi?laughing Niki eu nu am credlaughing)

Poate asa e la voi in scoala da` nu stiu parca ati merge la discoteca nu intr-un loc respectabil daca mai e in ziua d azi sc asa cevarolling on the floor

Frum tzinuta si daca`ti place, iti sta bine si t lasawinking e bine