| juaLJKADCAHFRGT a întrebat:

Buna azi la 13:59 am plasat o comanda pe Emag va rog frumos imi puteti spune daca comanda poate ajunge pana maine? Nu imi scrie nimic la sectiunea urmareste livrarea.

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Majoritatea comenzilor de la eMAG si de la alte firme in general sunt impachetate in aceeasi zi daca le plasezi pana in ora 14-15. Acum depinde, daca ei nu prea au comenzi si nu vor sa cheme curierul pentru 2 colete, sau din contra au prea multe comenzi si nu ajung sa o impacheteze si pe a ta, mai dureaza o zi sau 2 in plus. Iar statusul ala se actualizeaza greu, am patit la eMAG sa nu imi apara nimic la track dar curierul sa fie deja la poarta la mine

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie foarte clar acolo. Daca faci comanda pana la o anumita ora, ajunge in ziua x dupa ora y.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde. Dacă ești din B și livrează direct eMag sunt șanse mari.

| razvanzz1102 a răspuns:

Comanda ajunge intre 24-48 ore de la lansare