ce as putea sa-i cumpar unei fetite de 10 ani? cu jucarii nu se prea joaca.mam gandit la ceva haine da poate nu is bune. dati-mi ceva idei si serioase.

3 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Imbracaminte, parfum, ceva semnificativ, o poza cu voi doua, o pernuta, o cana, ceva ce ii place ei.

| Ilinca_Dănuţ-Iulian_2000 a răspuns:

Deci cumpara-i UN Telefon, Tableta, imbracaminte sau chiar duo la o cofetarie si cumparai tot ce vrea ea!happy Funda?

| Daiaa30 a răspuns:

Ii poti cumpara un tort micut, cu lumanare. Si sa ii mai duci ceva cercei, haine, parfum, un penar, dulciuri, husa pentru telefon, trusa de make-up, geanta, ghiozdan, portofel, perna, ceas de mana, rama foto.happy