| Danielairina a întrebat:

ce fond de ten se vede asa pe fata? http://imageshack.us/photo/my-images/33/capture201209130 95038.png/ FUNDAA!

7 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Gasesti ce culoare vrei la Sephora. Succes! Funda?!

| Danielairina explică (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Mai citeste intrebarea odatawinkingstiu si eu unde gasesc fondurile de ten...

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Miss sporty

| antigoni a răspuns:

Cum adica ce fond de ten? Nu scrie firma nicaieri si nici Mama Omida nu suntem. Evident, unul inchis la culoare. Am avut unul asemanator de la Miss Sporty...cea mai inchisa nuanta.

| Danielairina explică (pentru antigoni):

Am intrebat ce fond de ten se vede in genul celui de pe fata fetei ...nu ce fond de ten a folosit fata respectivaoh go on fi`ti atenti la intrebare...sh dupa sa raspunde`ti:d

| antigoni a răspuns (pentru Danielairina):

Cum am spus, evident unul inchis la culoareeee! Ca nu sae intampla unul sa fie din ciment si alttul din pasta de dinti, fondurile de ten sunt in definitiv asemanatoare. Plus ca fata din poza are si ceva iluminator pe fata, nu doar fond de ten... Noi am citit bine intrebarea, tu nu pricepi ce ti se raspunde.