| Gigel1740 a întrebat:

Bună! Dacă am făcut o comanda pe Shein și am pus la numărul de telefon +40 0 deoarece la adresa de livrare îmi arăta numărul de telefon 764... (numerele sunt ca exemplu)îmi mai vine comanda? Mi-am dat seama după trei zile...

2 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Da. Si stea cel mai indicat sa pui asa. Codul +40 este codul țării, asta ca sa știe din ce țara face parte numărul. Daca numarul tău este 12345678 daca pui +40 in fata este număr românesc. Daca in schimb pui +31 este de Olanda. Oricum asta este important la apeluri internaționale ca pe tine tot un curier roman te suna care știe cum sa sune xD

| rz346 a răspuns:

Cred ca da