| ElizzaTPU a întrebat:

De unde pot comanda online caciula cu urechi din blana de iepure sau oaie? Vreau sa-i fac cadou surorii mele mai mari, care implineste 29 ani happy
Multumesc!

4 răspunsuri:
| ElizzaTPU explică:

M-am uitat pe toate link-urile postate de voi si va multumesc, dar nu este ce caut eu sad Vreau sa-i cumpar ceva mai deosebit sa fie din blanita de iepure sau din blanita de oaie... ceva mai calitativ si deosebit pentru ca sora mea merita tot ceea ce este mai bun.

| axel112 a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/produse/accesorii/caciula aici sunt caciuli multe ai de unde alege iti propun sa cauti in magazine de obicei pe net ori te prostesc ori iti ia bani fara satim de-a produsul