| Vero1996 a întrebat:

De ziua mea as vrea sa imi iau un telefon dar nu stiu pe care sa mi'l iau. As vrea un Samsung Delphi sau un Samsung Star.Pe care mi'l recomandati? Argumente... Avantajele fiecarui telefon si dezavantaje.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delphi iti spun din propia experienta pai delfi are slide tooch mergi usor fata de star deci mai bun e delphi decat star dar ia-ti cea ce vrei tu

1 răspuns:
| Wavey a răspuns:

Intra pe www.gsmarena.com acolo poti compara telefoanele si ai si review-uri