| Dyingfetus a întrebat:

Deci vreau sa imi danloadez multimess aveti un link de unde pot?(dar sa nu aiba virusi). Si eventual ce sa dau open sau save si daca dau save unde il salvez?

ofer fundita:d

12 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Buna!*

| Suzy a răspuns:

Il salvezi pe desktop(adica pe ecran)

| ralubruneta a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/ asta siteul oficial yahoo.sigur nu are vrusi.

| Ea12345 a răspuns:

Eu mi-am facut singura multi-messul.Am gasit un site cu cativa pasi usori... Dar nu ma stiu de undesad

| ShiNee a răspuns:

Iti zic eu cum sa faciwinking intra pe youtube si scrie "how to open multiple windows yahoo messenger" e o chetie ff interesanta, urmezi tutorialu[ chiar daca nu stii engleza e f. simplu tongue] si apoi poti sa deschizi cate messuri vrei u fara sa ai vreun program :p

| Aןןє a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......ger.shtml! Si eu folosesc asta si crede ma nu are virusi! si e foarte bun!
Prima data dai pe "save" pentru a l salva in calculator, iar pe urma "open" pe a il instala!:)
Sper ca ti am fost de ajutor!:-*

| ShiNee a răspuns:

Ce?!:o dc nu mi-a aprobat tot mesaju...straight face. doamneee! continuare la ala cu " iti zic eu cum sa faci" rolling eyes ...intra pe youtube si scrie " how to open multiple windows yahoo " sunt multe tutoriale in engleza da sunt simple de urmat. urmand tutorialu ala iti faci singur multi mess fara sa ai vreun program :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il salvezi unde vrei

| ριтʏcнα a răspuns:

Fa mai bine asa.intra in start. apoi la run.acolo scrii regedit (exact asa) appoi ok. acolo dai clic la hkei current user. apoi la Software apoi Yahohiro Pager apoi test.acolo un pic mai jos de cealalta imagine dai cklic dreaota apoi new -> DWORD value. apoi numele lui o sa apara New Value #1 dar tu il schimbi cu Plural. apoi dai clik pe el de 2 ori si scrii in casuta 1 apoi intri pe mess normal si mai dai o data clik...si gata! esti pe 2 messengeruri ihn acelasi timp

| elena_2558 a răspuns:

Uite aici 2 site-uri fara sa downloadezi niciun program:

http://ym-collection.blogspot.com/......-nici.html
sau
http://www.220.ro/......kAsoUvUg3/ la mine a mers;) Bafta :-*