| TheGentleman a întrebat:

Bună dimineața, dragi oameni buni!

Despre serviciul Genius: pot face abonamentul pe un card, iar cumpărăturile de pe alt card? Sau trebuie să plătesc cu cardul de pe care am făcut abonamentul? Mulțumesc frumos!

Logic ar fi ca serviciul să fie asociat contului, nu unui card.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Logic, asa este. Afiliat contului.
Nu-i intereseaza de unde le vin banii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci cumparaturi cu ce card vrei tu, chiar si ramburs la curier.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bineinteles ca e asociat contului si nu unui card anume!

| Frank51 a răspuns:

Bro, am minim 6 carduri salvate în cont, plătesc ce vreau cu care vreau, serviciul genius e asociat doar contului.