| Kriss96 a întrebat:

Buna din nou!
La inceputul lunii viitoare este ziua fratelui meu si as vrea sa-i cumpar o carte cu sfaturi pentru tinerii actori.El va da la Facultatea de Teatru anul asta si isi doreste foarte mult o cariera in sensul asta.De cand avea 5 ani zic ca vrea sa se faca actor.Si ma gandeam la o carte cu sfaturi sau care te invata anumite chestii. Ceva gen manual de gatitlaughing
A vazut cineva ceva in genul asta prin Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| VictoriaVikky a răspuns:

La mall. AFI Palace Cotroceni este la etaj un magazin pe nume Carturesti si sunt o gramada de carti si foarte interesante.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mall

| Kriss96 explică:

Care mall? Ce magazin?big grin